Krautkramer USM Vision+ je špičkový ultrazvukový prístroj, ktorý splní všetko, čo očakávate, či ide o bežnú ultrazvukovú kontrolu, Phased Array. Vysoko kvalitné zobrazenie s jednoduchým ovládaním pre široké uplatnenie pri aplikáciách, ako sú kontrola zvarov, výkovkov, kompozitov alebo mapovanie korózie. Prístroj perfektne dopĺňa skúsenosti a prax kvalifikovaného NDT personálu a umožňuje tak v kombinácii s poznatkami a praxou vykonávať komplexnú kontrolu presne a produktívne.

 

Vlastnosti a výhody zariadenia

Vysoký výkon vo vašich rukách

USM Vision+ je možné použiť ako bežný ultrazvuk, Phased Array. Phased Array je možné použiť v konfigurácii 16/128 pre široký rozsah aplikácií pri splnení rôznych medzinárodných predpisov a štandardov. Údaje sú zobrazované na veľkom farebnom displeji s vysokým rozlíšením s možnosťou uloženia protokolu vo formáte .jpg na úložisko v zariadení alebo na zapojený USB flash disk.

 

Dizajn pre každé podmienky

USM Vision+ je vydizajnovaný s ohľadom na náročné podmienky, v ktorých môže byť nasadený. Zariadenie bolo testované a certifikované pre použitie pri teplotách od 0° do 45°C. Navyše ponúka aj integrované dotykové pero pre aplikácie, kde je potrebné nosiť rukavice. S hmotnosťou len 4.5 kg vrátane akumulátora ide o skutočné mobilné riešenie, navyše odolné voči prachu a vlhkosti.

 

Jednoduché intuitívne ovládanie

Praxou overené užívateľské rozhranie nevyžaduje dodatočné školenie pre odborníkov, ktorým je rodina produktov Krautkramer známa. Logické a intuitívne nastavovanie parametrov pomocou rýchleho nastavenia zariadenia umožní ľahký štart aj začiatočníkom. Dva trackball ovládače umožňujú rýchly pohyb a označenie  položiek v kombinácii s funkčnými klávesmi. Tento funkčný celok zjednoduší nastavenie, kalibráciu a samotnú kontrolu priamo na mieste.

 

Krautkramer USM Vision+ je vhodný pre rôzne aplikácie:

  • Kontrola zvarov
  • Výkovky, odliatky
  • Mapovanie korózie
  • Kontrola kotlov
  • Kontrola kompozitných materiálov

 

Máte otázky, alebo chcete vypracovať ponuku?

Kontaktujte nás: topndt@topndt.sk