Fibroskopy predstavujú nákladovo efektívnu alternatívu k endoskopom a boroskopom. Dodanie v rôznych technických vyhotoveniach pre rôzne aplikácie. Možnosť artikulácie sondy. Fibroskopy GE Inspection Technologies (Everest VIT) disponujú precíznou optikou, odolnou konštrukciou a sú nákladovo efektívnym riešením pri nepriamej vizuálnej kontrole. Ergonomické riešenie zariadenia umožňuje ovládanie zariadenia len jednou rukou. Vodeodolné prevedenie s nerezovým alebo volfrámovým plášťom zabezpečujú aplikačné využitie v náročných priemyselných podmienkach.

Pre aplikácie s UV ponúkame fibroskopy s Quartz iluminačnými vláknami, ktoré sú podstatne efektívnejšie pri prenose UV svetla a poskytujú tak podstatne lepší UV výstup pre stimuláciu UV zložiek pri PT a MT  kontrole.

Prevádzková teplota
-18 °C - 80°C

Vodotesnosť
1 bar pre hadicu a krčok artikulácie so sondou, telo prístroja je odolné voči rozstrekujúcej vode.

Kompatibilita s tekutinami
Môže sa ponoriť do vody, syntetického a minerálneho oleja a do syntetických hydraulických olejov (s výnimkou Skydrol®), do benzínu, nafty a leteckého benzínu. Je potrebné očistiť po použití a pred skladovaním.

 

Priemer (s artikuláciou) Min. rádius ohybu
2.4 mm to 6 mm 32 mm (1.25 in.)
8.4 mm 36 mm (1.5 in.)
12.5 mm 51 mm (2.0 in.)

 

Široká ponuka vyhotovení fibroskopov

S viac ako 30. modelmi ponúkame široký výber pre každú aplikáciu. Modely s artikuláciou dodávame od priemeru 2.4 mm do dĺžky 2.7 m. Modely bez artikulácie dodávame už od priemerov 0.4 mm v dĺžkach do 2.0 m.

 

Fibroskopy GE Inspection Technologies disponujú s o 50% väčším množstvom optických vlákien ako iné fibroskopy v podobnom priemere, čo umožňuje lepší prenos svetla, ako aj ostrejší a jemnejší obraz skúmaného objektu.

 

Prehľad typov, priemerov, dĺžok nájdete TU!

 

Máte otázky, alebo chcete vypracovať ponuku?

Kontaktujte nás: topndt@topndt.sk

 

 

PrílohaVeľkosť
PDF icon Fibroskopy - prehľad parametrov typov804 KB